Psycholog – seksuolog, mgr. Karolina Piotrowska, przyjmuje w Centrum Terapeutycznym Panaceum zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Z konsultacji seksuologicznej korzystają ludzie w różnych etapach swojego życia, jej celem jest zdefiniowanie problemów i znalezienie drogi, do ich rozwiązania.

W czasie konsultacji seksuologicznej rozmawia się o seksie, ale jak pokazuje doświadczenie, znacznie częściej mowa jest o uczuciach, emocjach, doświadczeniu życiom i sytuacji w związku. Współczesne rozumienie seksu i seksualności jedynie jako pożądliwości jest spłyceniem tego bardzo szerokiego tematu. Seksualność bowiem przejawia się w wielu aspektach naszego życia, nie tylko w tym jak zachowujemy się w sypialni. Co więcej, to co na co dzień uznajemy za mało ważne (np. doświadczany stres, niski poziom zadowolenia z życia, dieta czy kompleksy) może mieć ogromny wpływ na to, czego doświadczamy w seksie.

Dlatego konsultacja seksuologiczna to nie tylko rozmowa o seksie, to raczej przyjrzenie się szerokiemu spektrum seksualności.

W czasie konsultacji seksuologicznej zawsze dbam o to, aby mój klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. Seksuolog nie jest od oceniania, karania czy nagradzania – moją rolą jest uważne słuchanie i merytoryczna opinia, jeśli występuje zaburzenie to postawienie wskazań do dalszej pracy i prowadzenie terapii seksuologicznej.

Konsultacja seksuologiczna trwa zwykle 50 minut. Prowadzona jest w zacisznych i komfortowych warunkach. Zapewniamy naszym klientom pełną anonimowość oraz dyskrecję! Dbamy o odpowiednią atmosferę w czasie spotkania.

Call Now ButtonUmów wizytę